Ürünlerimiz

Şahıs Asansörleri

ASANSÖR BAKIM ARIZA

İnsan taşıma amaçlı üretilmiş olup genellikle konut, alışveriş merkezi, otel, okul, iş merkezi gibi mekanlarda kullanılır.

 Detaylı Bilgi

Servis Asansörleri

ASANSÖR BAKIM ARIZA

Hafif, pratik, kendi kendini taşıyabilen makine dairesi gerektirmeyen ürünlerimiz; Güvenli, estetik, menteşeli veya giyotin kapılı, ekonomik çözümleri siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Panoramik Asansörler

ASANSÖR MONTAJI

Özellikle alışveriş merkezi, oteller, restoranlar ve eğlence merkezleri gibi binalara zarafet ve güzellikleri ile değer katarken, aynı zamanda yolcular için görsel bir keyif sağlar.

 Detaylı Bilgi

Hidrolik Asansörler

ASANSÖR MONTAJI

Hidrolik asansörler, yoğun kullanım gerekmeyen ve makine dairesinin yukarıda yapıldığı durumlar için uygun bir çözümdür.

 Detaylı Bilgi

Yük Asansörleri

ASANSÖR MÜHENDİSLİK

Yük amaçla üretilmiş olup genellikle şahıs eşliğinde taşınması amacıyla kullanılan bir asansör çeşididir. Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalarda kullanılmak üzere tesis edilen...

 Detaylı Bilgi

Hasta Asansörleri

ASANSÖR REVİZYON

Hasta-sedye asansörleri hastanelerde kullanılan ve hasta için hayati önlem taşıyan asansörlerdir.

 Devamını Oku

Makine Dairesiz Asansörler

ASANSÖR MÜHENDİSLİK

Makine dairesiz asansör sistemleri, hem alçak hem de yüksek konut binaları ve ticari binalar için, bir yandan tasarım esnekliği, kullanılabilir mekan ve alan artışı ve zamandan tasarruf sağlayan montaj teknikleri gibi avantajları sunmaya devam ederken...

 Detaylı Bilgi